czwartek, 7 maja 2015

NOWA SALA

Od kilku tygodni urządzamy się w nowej sali. Przenieśliśmy się na piętro budynku Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Pozwoliły na to organizacyjne zmiany na lepsze w placówce. 
Mieścimy się teraz w lewym skrzydle M-GCKiS stojąc przodem do budynku na Placu Brodowicza w sali, którą wcześniej zajmowało Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi. Można do nas trafić na dwa sposoby. Wchodząc zwyczajnie do M-GCKiS i klatką schodową na górę pokonując aulę wejść na korytarz na którego końcu jest nasza sala. Drugi sposób to wejście od drugiej strony budynku (od placu zabaw), drzwiami oznaczonymi tabliczkami różnych urzędujących, m.in Zespół Obsługi Szkół z których sąsiadujemy. 
Sala oznaczona jest tabliczką Pracownia Sztuk Wizualnych M-GCKiS. Wprowadzenie tej nazwy wynika z poszerzenia oferty. Poza plastyką (Kolorki Moniki) dla dwóch grup dziecięcych, odbywają się zajęcia z fotografii (Emilia Kosakowska) oraz od maja zajęcia z rysunku i malarstwa dla dorosłych i młodzieży (Monika Tekielska-Chmielewska). Planujemy też wykorzystywać ją do okazjonalnych warsztatów artystycznych np. z ceramiki i filmu, designerskich czy arteterapeutycznych.

fot. E. Kosakowska i M.T-Ch 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz