wtorek, 8 września 2015

NOWY SEZON W PRACOWNI SZTUK WIZUALNYCH

M-GCKiS zaprasza wszystkich zainteresowanych edukacją artystyczną, twórczością i rozwojem na zajęcia w grupach wiekowych i wielopokoleniowe. Pracownię prowadzą: Monika Tekielska-Chmielewskaplastykgrafik, pedagog, arteterapeutka (studium) oraz Emilia Kosakowska – kulturoznawca, z zamiłowania fotografik i ceramik, amatorka designu, blogerka.DSC_0981PLASTYKA DLA DZIECI OD 6 DO 8 LAT

Zajęcia plastyczne Kolorki Moniki dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat są świetną okazją do nieskrępowanej ekspresji twórczej w różnych technikach plastycznych. Prowadzenie: Monika Tekielska-Chmielewska.
Zajęcia odbywać się będą w środy od 16:00 do 17:30 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i SPortu w Choroszczy
Zapisy do końca września w siedzibie i pod numerami M-GCKiS lub pod adresem mailowym instruktorki: monikatek@gmail.com (w tytule PLASTYKA)
Start zajęć w październiku. 


ZAJĘCIA PLASTYCZNE DLA DZIECI OD LAT 9

Zajęcia plastyczne Kolorki Moniki dla dzieci w wieku od 9 lat. Głównym celem zajęć są wspólne podróże w głąb swojej wyobraźni, możliwe dzięki tworzeniu nietypowych dzieł za pomocą niekonwencjonalnych materiałów. W międzyczasie sięgamy po tradycyjne ołówki, farby i masy plastyczne by szkolić swój plastyczny warsztat. Zajęcia prowadzi Monika Tekielska-Chmielewska.  Zajęcia odbywać się będą we wtorki od godziny 17:00 do 18:45 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy.
Zapisy do końca września pod numerami M-GCKiS lub pod adresem mailowym instruktorki: monikatek@gmail.com (w tytule PLASTYKA)
Start zajęć w październiku.

DSC_0227

RYSUNEK I MALARSTWO (młodzież, dorośli, seniorzy)

Cotygodniowe zajęcia, skierowane do młodzieży, dorosłych i seniorów. W programie: studium natury, postaci i pejzażu; zasady kompozycji, perspektywy, modelunku światłocieniowego; uwrażliwianie na barwy; ciekawe techniki malarskie; techniki graficzne; zadania wyobrażeniowe.  Zajęcia uwieńczy wspólna wystawa.  Prowadzenie: Monika Tekielska-Chmielewska.
Zajęcia odbywać się będą w środy od 17:30 do 20:00 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy.
Zapisy do końca września w siedzibie i pod numerami M-GCKiS lub pod adresem mailowym instruktorki: monikatek@gmail.com (w tytule PLASTYKA)
Start zajęć w październiku.

DSC_1166WARSZTATY DESIGNERSKIE (wielopokoleniowe)

Cykl zajęć dla miłośników niebanalnych realizacji wnętrzarskich, budowniczych czegoś z niczego, majsterkowiczów, hobbystów, aranżatorów swego otoczenia i image’u. Skierowane do dzieci od lat 10, młodzieży, dorosłych i seniorów. Prowadzenie: Emilia Kosakowska i Monika Tekielska-Chmielewska.
Zajęcia odbywać się będą we wtorki od 19:00 do 20:45 w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy.
Zapisy do końca września w siedzibie i pod numerami M-GCKiS lub pod adresem mailowym instruktorki: monikatek@gmail.com (w tytule DESIGN)
Start zajęć w październiku.

nozczykiWARSZTATY FOTOGRAFICZNE O KADROWANIU DLA POCZĄTKUJĄCYCH – II EDYCJA (wielopokoleniowe)

Zajęcia kierowane są do młodzieży, osób dorosłych i starszych, niezależnie od sprzętu, którym wykonują zdjęcia (profesjonalny aparat, telefon komórkowy). Na warsztatach będzie można zapoznać się z zasadami kompozycji obrazu i kadrowania. Warsztaty zostaną uwieńczone wspólną wystawą fotograficzną. Czas trwania zajęć – 7 pełnych godzin (łącznie z wystawą 05.11) w każdy czwartek o godzinie 16:00-17:00. Start już od 17 września..
Zapisy do 15 września w siedzibie i pod numerami M-GCKiS lub pod adresem mailowym instruktorki: szafairubin@gmail.com (w tytule PLASTYKA)
Koszt warsztatów 60zł.
Opłata do 17 września (I rata 30 zł)
Warsztaty poprowadzi Emilia Kosakowska.

receaparat

CENA:

Udział w pojedynczych cotygodniowych zajęciach z oferty Pracowni Sztuk Wizualnych to koszt: 30zł/mc, wybór dwóch to 50zł, natomiast trzech to już tylko 70zł/mc.

1 komentarz:

  1. Cudnie! nie mogę się już doczekać prowadzenia zajęć z foto i dizajnu :)

    OdpowiedzUsuń